Notariusz Łukasz Bieliński po ukończeniu aplikacji oraz asesury, Decyzją Ministra Sprawiedliwości z dnia 03 grudnia 2012 roku został powołany na stanowisko notariusza i od tej daty nieprzerwanie prowadzi Kancelarię Notarialną w Pucku.

Kancelaria Notarialna notariusza Łukasza Bielińskiego mieści się na pierwszym piętrze budynku znajdującego się w Pucku przy Placu Obrońców Wybrzeża numer 10/7.

Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku od godziny 9.00 do godziny 16.00, z wyjątkiem wtorków kiedy otwarta jest w godzinach od 9.00 do godziny 17.00.
Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe są również inne terminy (w tym soboty).

Czynności notarialne mogą być dokonywane przez notariusza także poza kancelarią, jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności.

Przed kancelarią znajduje się ogólnodostępny parking. W kancelarii dostępny jest dla klientów bezprzewodowy internet, a także możliwość dokonywania płatności za pomocą karty kredytowej.

W celu umówienia czynności notarialnych zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego, a w szczególności osobistego.

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.